Kamery CCTV

Telewizja Przemysłowa (CCTV), skrót pochodzi od angielskiej nazwy „Closed Circut Television”. W ogólnym rozumieniu Telewizja Przemysłowa jest to zamknięty system telewizji złożony ze współpracujących wzajemnie urządzeń przeznaczonych do przekazywania, przetwarzania, zapisu oraz odbioru obrazu w monitorowanych obiektach Przeznaczona jest do zwiększenia bezpieczeństwa oraz nadzoru przestrzeni, zamkniętych pomieszczeń, obiektów itp. w obrębie których zainstalowane zostały kamery przemysłowe.

Systemy montowane przeze mnie są w pełni bezobsługowe i działają 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dzięki połączeniu za pośrednictwem sieci LAN do Internetu, można nadzorować wybrany budynek z dowolnego miejsca na świecie.

Kamery CCTV znajdują zastosowanie nie tylko w bankach, sklepach i dużych firmach, ale również na małych i dużych prywatnych posesjach, działkach rekreacyjnych itp. Wykorzystując do tego najnowsze technologie jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów.

Montuję sprzęt sprawdzonych i zaufanych producentów którzy wspierają mnie na licznych szkoleniach, organizowanych w celu ciągłej aktualizacji wiedzy. Staram się nieustanie rozwijać w temacie najnowszych technologii.

Monitoring posesji można połączyć z domowym systemem telewizyjnym i w przypadku usłyszenia niepokojącego sygnału, zweryfikować go na dowolnym telewizorze domowym.

W skład standardowego zestawu kamer wchodzą:
– kamery CCTV
– rejestrator z dyskiem HDD
– zasilacz
– monitor
– przewody i wtyczki
– obudowy i inne akcesoria montażowe

Ze względu na bardzo dużą różnorodność sprzętu i rodzaj instalacji systemów CCTV do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Doradzam i montuję urządzenia najbardziej dopasowane do potrzeb

Monitoring CCTV Michal Elektryk
Schemat systemu kamer IP firmy BCS zintegrowany z domofonem i siecią Internet za pośrednictwem której, mamy stały podgląd naszego domu lub firmy.
Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość obsługi domofonu z dowolnego miejsca na świecie

Staram się na bieżąco rozwijać swoje możliwości, wiedzę i zdobywać odpowiednie certyfikaty producentów urządzeń dozorowych. Takie wsparcie zapewnia pełną zgodność i profesjonalizm.